Magia odpuszczania – nie musisz o wszystko walczyć!

odpuszczanie-magia-runiczny-guru-min

Jestem pewny, że znasz stwierdzenie „Każda akcja powoduje reakcję”. Oczywiste, prawda? A czy zastanowiło Cię kiedyś co się dzieje, kiedy nie ma akcji? Czy nic się nie dzieje? A może właśnie dzieje się wszystko? I tu pojawia się dylemat, a moja odpowiedź może Cię zaskoczyć.

Trudna lekcja od życia

Może wiesz, a jeśli nie, to koniecznie musisz to nadrobić 😉 , w każdy poniedziałek rano lubię pytać runy i Przewodników o wskazówki na nadchodzący tydzień. Umieszczam je potem na moim fanpage na facebooku i instagramie, żeby każdy mógł przeczytać interpretację pokazujących się energii. Zwykle nie ma we mnie dużego sprzeciwu wobec tego, na co wskazują runy, ale w ostatni poniedziałek aż mi się wyrwało udręczone „O nie! Znowu to?!”.
 
Wskazówką na ten tydzień było odpuszczenie, regeneracja  i oczekiwanie. Jedna z najtrudniejszych dla mnie lekcji. 🙂 

Wszystko trzeba przepracować

Nie zrozum mnie źle, jestem bardzo cierpliwą osobą. Potrafię czekać na coś ponad ludzką wytrzymałość i bardzo ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. Potrafię być spokojny i niewzburzony niczym skała na brzegu podczas sztormu.
Mam jednak małą, malusieńką wadę – kiedy w coś się zaangażuję, ta skała okazuje się być wulkanem energii. 😉 Wkładam całe swoje serce w to, co robię i rozlewam swoją energię niczym magmę. Tworzę kosztem siebie pragnąc , żeby wszystko działało w najlepszej formie dla mnie i dla wszystkich dookoła. Walczę z przeciwnościami, staję na głowie, przebijam mury. 
I na etapie murów zwykle przychodzi lekcja. 🙂

Filozofia run zakłada, że życie ma swoje etapy, które możemy traktować jako podróż. Rodzimy się, dorastamy, rozwijamy się i umieramy, żeby narodzić się na nowo, w jeszcze wspanialszej formie (oczywiście symbolicznie, bo proces ten przechodzić możemy wiele razy w ciągu życia). Jeśli podążamy ścieżką rozwoju i nie uciekamy od przedstawionych nam wyzwań, wzrastamy i podróż jest płynna. Jeśli natomiast sprzeciwiamy się lekcjom i walczymy z nimi, wracają w większym formacie.

Dla mnie taką lekcją było właśnie odpuszczenie i oczekiwanie.

Czujesz, że filozofia run przemawia do ciebie?

Z chęcią pokażę ci więcej w trakcie spotkania!

Nie musisz ciągle walczyć

Na wszystko jest czas i miejsce. Kiedy wkładasz w coś wiele energii, nadejdzie moment, kiedy trzeba będzie się zatrzymać i dać jej działać. Ciągła walka ze światem o coś, czego pragniesz zwykle spowoduje, że świat będzie walczył z Tobą. Oczywiście możesz wygrać, ale zrobisz to kosztem siebie, a to nie brzmi jak pełna wygrana, prawda? 😉

Kiedy więc następnym razem poczujesz zmęczenie walką, a dookoła zaczną piętrzyć się przeszkody, zastanów się, czy nie nadszedł czas wstrzymać się na chwilę. Poczuć, że osiągasz cel. Pozwolić energii, która została dotychczas poruszona, żeby wróciła do Ciebie wzmocniona i zrealizowana. Zwyczajnie nabrać pewności, że bezproblemowo zbierasz efekty swojej pracy.
Możesz wtedy odkryć cudowne zrządzenia losu, które doprowadzą Cię łagodnie do spełnienia.

Cuda czekają na urzeczywistnienie

Od mojej ostatniej lekcji na temat odpuszczania minęło już trochę czasu. Odbiła się mocno na moim zdrowiu i długo zajęło mi dojście do siebie. Zabrakło wtedy świadomości, a moje połączenie z ogromnymi energiami pozwalało mi działać stanowczo ponad siły. Z dzisiejszej perspektywy widzę, że mogłem wybrać łatwiejsze ścieżki w życiu. Dlatego też tym razem grzecznie posłuchałem wskazówek. Czekam na to, żeby rozesłana energia przyniosła najlepsze rozwiązania i nie pędzę do przodu.
Pewnie nie zdziwi Cię, że cuda już się dzieją!
 
W ciągu dwóch dni od otrzymania przekazu od run, dałem sobie czas na regenerację i poczułem się zadowolony z miejsca, w którym jestem. Odezwało się do mnie w tym czasie niesamowicie dużo cudownych osób. Przeprowadziłem najbardziej wyjątkowe i wzruszające sesje channelingu w moim życiu, a wszystkiemu co się dzieje towarzyszy wspaniała synchroniczność o znamionach cudu.
 
Tę lekcję uważam w tej chwili za całkiem dobrze odrobioną, a wybuchy twórczej energii spokojnie czekają na właściwy moment. 🙂
A jak Ty się czujesz?

Potrzebujesz wskazówek lub wsparcia run?

Zapraszam serdecznie na sesję indywidualną!
Magia odpuszczania – nie musisz o wszystko walczyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę